BELYSNING / Bordslampor / Bordslampor 14193224
*
nr 1419 3224
Bordslampor
keramik. Höjd: 74 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 september 2021
kl 20:58:34
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/9 20:02:06
1
500 kr
17/9 10:03:40
2
1.100 kr
19/9 17:02:58
3
1.200 kr
20/9 20:45:35
4
1.700 kr
20/9 20:49:02
3
1.800 kr
20/9 20:49:42
4
2.200 kr
20/9 20:51:37
3
2.400 kr
20/9 20:52:09
4
Vinnande bud
20/9 20:53:34
3
2.800 kr
20/9 20:53:34
4
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik
-
6014 Bordslampa
Hans Agne Jakobson, Markaryd, Modell B-124, Design..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:39
-
6156 Fotogenlampa
+ 1 par lyktor, Karlskrona Lampfabrik, mässing. Hö..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:26
*
Bordslampor
Läs om budbetjänten
nr 1419 3224
Bordslampor
keramik. Höjd: 74 cm
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 3.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 20 september 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
16/9 20:02:06 | 1 | 500 kr |
17/9 10:03:40 | 2 | 1.100 kr |
19/9 17:02:58 | 3 | 1.200 kr |
20/9 20:45:35 | 4 | 1.700 kr |
20/9 20:49:02 | 3 | 1.800 kr |
20/9 20:49:42 | 4 | 2.200 kr |
20/9 20:51:37 | 3 | 2.400 kr |
20/9 20:52:09 | 4 | Vinnande bud |
20/9 20:53:34 | 3 | 2.800 kr |
20/9 20:53:34 | 4 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik
-
6014 Bordslampa
Hans Agne Jakobson, Markaryd, Modell B-124, Design..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:39 -
6156 Fotogenlampa
+ 1 par lyktor, Karlskrona Lampfabrik, mässing. Hö..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:26